EXTERNÍ FOTOGRAFKA

 Focení je můj koníček, fotím pro radost od r. 2015.

Fotím převážně v exteriéru, pokud počasí dovolí. Doma (domácí focení) Nově v pronajatých prostorech Slavkov u Brna, ul. Bučovická (příplatek za pronájem) 

V pohodlí Vašeho domova a to převážně novorozencké (newborn) focení, kde se maminka i miminko cítí nejlépe a mají vše potřebné po ruce. Je možné nafotit i boudoir a rodinné foto.

Dále využívám prostory zavedeného ateliéru Vama v Brně. (Dle aktuálního ceníku) Více info na stránkách www.ateliervama.cz

Stále se učím nové a nové věci a moc děkuji za každou zkušenost. 

To, čeho chci ve fotografii dosáhnout, je zachycení toho jedinečného okamžiku, kdy spolu všechny detaily hrají v nádherné harmonii.

Podmínky focení


Focení je možné objednat v online kalendáři (vidíte hned volné termíny), emailem, zprávou na Facebook stránce "Drinková photography". 

ZMĚNY OD 1. 12. 2017  -  min. 1 den předem musí být přijata platba na účet                    115-2954900287/0100 Komerční banka ve výši 250,- (paušální platba za čas strávený focením), po obdržení náhledů vyberete fotografie (dle ceníku). Fotografie začnu zpracovávat po obdržení platby na účet.  Podle norem EET nebude možné přijímat hotovost na místě. 

Náhledy zpracovávám do 3-7 dnů. Výběr fotografií prosím proveďte do 3 dnů od zaslání alba a hesla. Fotografie do 3 týdnů jsou smazány. Kapacitně mi stránka s albumy nedovolí nahrávat alba dalším zákazníkům.

Děkuji za pochopení

Vybrané a hotové fotografie zasílám do 30 dnů. 

Svatební fotografie vč. vyvolání novomanželských fotografií  jsou dodávány do 4 týdnů.

Fotografie z náhledu (neupravené) jsou určeny jen Vám, není dovoleno sdílet, zveřejňovat. Je možné sdílet upravenou fotografii s podpisem z mé stránky fb nebo vyčkat na Vaše upravené.

Fotografie není možné jinak upravovat, odstraňoavt logo aj.

Fotografie k úpravě vybírám do náhledu sama. Úprava fotografie je čistě na mě.  

Po odsouhlasení nahrávám fotografie 3-5ks do svého portfolia, k propagaci webu, akcí a různých slev.

Objednáním se na focení, souhlasíte s podmínkami mé práce.

NEUPRAVENÉ ani RAW FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI