EXTERNÍ FOTOGRAFKA

 Focení je můj koníček, fotím pro radost od r. 2015.

Fotím převážně v exteriéru, pokud počasí dovolí. Doma (domácí focení) Nově v pronajatých prostorech Slavkov u Brna, ul. Bučovická (příplatek za pronájem) 

V pohodlí Vašeho domova a to převážně novorozencké (newborn) focení, kde se maminka i miminko cítí nejlépe a mají vše potřebné po ruce. Je možné nafotit i boudoir a rodinné foto.

Dále využívám prostory zavedeného ateliéru Vama v Brně. (Dle aktuálního ceníku) Více info na stránkách www.ateliervama.cz

Stále se učím nové a nové věci a moc děkuji za každou zkušenost. 

To, čeho chci ve fotografii dosáhnout, je zachycení toho jedinečného okamžiku, kdy spolu všechny detaily hrají v nádherné harmonii.

Podmínky focení


Focení je možné objednat v online kalendáři (vidíte hned volné termíny), emailem, zprávou na Facebook stránce "Drinková photography". 

ZMĚNY OD 1. 12. 2017  -  min. 1 den předem musí být přijata platba na účet                    115-2954900287/0100 Komerční banka ve výši 250,- (paušální platba 1-2 hodiny focení), po obdržení náhledů vyberete fotografie (dle ceníku). Fotografie začnu zpracovávat po obdržení platby na účet.  Podle norem EET nebude možné přijímat hotovost na místě. 

Náhledy zpracovávám do 3-7 dnů. Výběr fotografií prosím proveďte do 3 dnů od zaslání alba a hesla. Fotografie do 3 týdnů jsou smazány. Kapacitně mi stránka s albumy nedovolí nahrávat alba dalším zákazníkům.

Děkuji za pochopení

Vybrané a hotové fotografie zasílám do 30 dnů. 

Svatební fotografie vč. vyvolání novomanželských fotografií  jsou dodávány do 4 týdnů.

Fotografie z náhledu (neupravené) jsou určeny jen Vám, není dovoleno sdílet, zveřejňovat. Je možné sdílet upravenou fotografii s podpisem z mé stránky fb nebo vyčkat na Vaše upravené.

Fotografie není možné jinak upravovat, odstraňoavt logo aj.

Fotografie k úpravě vybírám do náhledu sama. Úprava fotografie je čistě na mě.  

Po odsouhlasení nahrávám fotografie 3-5ks do svého portfolia, k propagaci webu, akcí a různých slev.

Objednáním se na focení, souhlasíte s podmínkami mé práce.

NEUPRAVENÉ ani RAW FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI